Бібліотеки

Контактна інформація:

с. Смідин, вул.Незалежності, 25 Бібліотека розташована на другому поверсі в приміщенні в Центру культури села Смідин.

с. Рудня, вул. Миру, Бібліотека розташована в приміщенні адмінбудівлі

с. Журавлине, вул.Перемоги, 111 Бібліотека розташована в приміщенні адмінбудівлі

с. Зачернеччя, вул. 1-го Травня, 1а Бібліотека розташована в приміщенні будинку культури


ХАРАКТЕРИСТИКА СМІДИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ

Бібліотека – це той острівець культури, знань, інформації, що притягує людей до себе, згуртовує, об’єднує.

Книжковий фонд бібліотеки розставлений згідно бібліографічної класифікації і налічує понад 7 тисяч примірників. Передплачуються тут і періодичні видання – 7 найменувань газет і 5 журналів. Газети ретельно підшиті, зберігаються підшивки попередніх років. Ведеться картотека періодики та газетно-журнальних статей, що суттєво полегшує знаходження потрібних матеріалів. Є систематична та краєзнавча картотека статей. Постійно діють книжкові виставки з історії України, Другої світової війни, Шевченківської тематики. Є дитячий куточок та куточок для самостійної роботи та вільний доступ до мережі Інтернет.

Сільська бібліотека обслуговує близько 700 читачів. Бібліотека, як скарбниця знань та інформації, що активно впливає на процеси розвитку економіки: науки, культури, освіти.

Забезпечення вільного доступу до інформації і реалізації права людини на її одержання, проголошується однією з основних  функцій бібліотеки, як у Законі України «Про бібліотеки та бібліотечну справу»

За останні роки фонд бібліотеки поповнився новими яскраво ілюстрованими виданнями для дітей, енциклопедіями, довідковою літературою, словниками, творами репресованих авторів.

В бібліотеці регулярно проводяться тематичні заходи, які готуються разом з учителями Опорного навчального закладу “ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Смідин”. Тісна співпраця з працівниками Центру культури, дозвілля, спорту та туризми, спільно з якими провели ряд заходів на актуальні теми.


Тетяна Піцик – бібліотекарка с. Смідин

Надія Хомич – бібліотекарка с. Рудня
Ковальчук Наталія – бібліотекарка с. Журавлине
Зінчук Марія Миколаївна – бібліотекарка с. Зачернеччя

НОВИНИ від наших бібліотек:

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com