ОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ступеня села Смідин»

Опорний навчальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Смідин”. Місце знаходження: с. Смідин, вул. Незалежності, 27 Електронна адреса: stviiv_osvita1@ukr.net
Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/smidynschoo

Директор – Омельчук Марія Любомирівна +380673340178
Заступник директора – Герез Світлана Григорівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи – Нерода Інна Юріївна +380969547426

Кількість учнів: 314
30 педагогічних працівників
18 працівників школи

В травні 2017р. в Смідинській громаді загальноосвітні навчальні заклади було створено реорганізована в Опорний навчальний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Смідин з філіями в селах Рудня, Сьомаки та Паридуби .

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Смідин є комунальною власністю Старовижівської районної ради. Будівля школи зведена в 1950 році, а у вересні 2012 р була проведена реконструкція та добудова спортивного залу.

Земельна ділянка, яка належить школі, має площу 2,9 га. На цій території розміщені шкільний стадіон, окремий корпус, де навчаються учні молодших класів, їдальня та майстерня, підсобні приміщення, сучасна котельня. Окрасою школи є трояндова алея та квітники.

Педагогічний колектив нараховує 30 вчителів, серед яких двоє мають звання «Старший вчитель», 9 спеціалістів вищої категорії, 10 – першої. В закладі трудиться 14 працівників обслуговуючого персоналу. В школі є сучасний комп’ютерний клас, кабінети фізики та хімії, обладнані класні кімнати на допомогу вчителям історії, української мови, математики, географії, біології, образотворчого мистецтва, англійської мови та зарубіжної літератури, кабінет психолога та соціального педагога. Для проведення позакласних заходів є актовий зал на 100 місць. Шкільна бібліотека має у своєму фонді понад 13 тисяч примірників навчальної та художньої літератури, підручників.

В закладі освіти працюють спортивні секції, вокальні та хореографічні гуртки, шкільне лісництво та гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Для підвезення учнів із інших сіл школа має автобус.

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com