Поліцейська станція

У квітні 2018 року в селі Смідин відкрили поліцейську станцію.

Станція спрямована на обслуговування понад 4 тис. жителів у семи населених пунктах громади: Смідин, Рудня, Кукуріки, Сьомаки, Лісняки, Паридуби, Журавлине.

Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади.

Станція розташована у приміщенні Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Смідинської сільської ради і має один робочий кабінет, в якому створені комфортні умови для спілкування з дорослими та дітьми. Наявна комп’ютерна та оргтехніка, є доступ до мережі Інтернет.

Оксана Іванівна Піцик – голова Смідинської об’єднаної територіальної громади вважає, що забезпечення правопорядку і безпеки є одними з пріоритетних завдань.

У 2019 році Смідинська громада взяла участь у проекті «Поліцейський офіцер громади» . Він орієнтований насамперед на надання громадянам якісних поліцейських послуг. В рамках цього проекту поліцейський проживатиме на території громади та постійно контактуватиме з її мешканцями, сприятиме вирішенню проблем і потреб громадян.

Проект «Поліцейський офіцер громади» – це продовження впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості.

На даний момент у Смідинській ОТГ не має місцевого дільничного, так як в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» він проходить навчання.

В разі необхідності звертатися до працівників Старовижівського відділення поліції: Вареник Роман Вікторович – 0984694019

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com