Соціальний захист

Термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам продовжено до 31 грудня

Урядом продовжено термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам до 31 грудня.

Зокрема, для отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн необхідно заповнити електронну заяву через мобільний додаток Порталу Дія за посиланням 

https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam .

Для отримання одноразової допомоги застрахованим особам заява заповнюється ВИКЛЮЧНО в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Інформація щодо стану реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”

Кабінетом Міністрів України 25.11.2020 схвалено постанову № 1180 ,,Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”, якою, зокрема, передбачено забезпечення натуральною допомогою „пакунок малюка” новонароджених дітей, а також надається можливість батькам у разі неотримання ,,пакунку малюка” в натуральній формі отримати грошову компенсацію (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744).

Станом на 17.12.2020 підписано 453 додаткових угод про приєднання до пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та внесено до Реєстру закладів торгівлі, розміщеному на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Реєстр закладів торгівлі налічує 3041 магазин, з яких -90 інтернет-магазинів. 

В свою чергу АТ ,,Комерційний банк ,,ПриватБанк” видано соціальні картки для виплат одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” 99,3 тис. батькам новонароджених. 

Одержувачі компенсації, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі речі в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проекту.

До уваги ФОП I та II групи!

5 грудня ‒ останній день для подання заяви на отримання виплати допомоги на дітей до 10 років!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 № 1171 „Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам ‒ підприємцям” на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 відновлено виплату допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до I та II групи платників єдиного податку.

Звертаємо увагу, якщо фізична особа ‒ підприємець звертається вперше за призначенням такої допомоги, заяву та необхідні документами слід подати до 15 грудня 2020 року.

Особам, які отримували допомогу на дітей у травні – серпні 2020 року, її виплату продовжено без подання нової заяви та необхідних документів.

ДЕКЛАРАЦІЯ 2020 СУБСИДІЯ

Монетизація субсидій

Нові зміни в наданні субсидій

Постанова 234

До уваги осіб з інвалідністю

Про впровадження моделі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю,

Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб

Муніципальна няня

Тимчасова допомога непрацюючій особі

Статус АТО

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com