Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги – це спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/KalJgBd-1.jpeg)
Особи, які постраждали від домашнього та гендерного насилля, можуть звернутися за допомогою до спеціалістів за адресою вул. Грушевського, 9 або за телефоном: 97464 моб. 0993125895.
В телефонному режимі спеціалісти надають консультації щоденно з понеділка по четвер з 9.00 до 17.15, п’ятниця – з 9.00 до 16.00.За необхідністю здійснюють екстрені та планові виїзди. Всі послуги мобільною бригадою надаються безкоштовно.
Після 17:15 можна звертатися на національну “гарячу лінії” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номером 15-47 або 102
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/5-Pro-utvorennya-mobilnoyi-brygady-sotsialno-psyhologichnoyi-dopomogy-osobam-yaki-postrazhdaly-vid-domashnogo-nasylstva_page-0001.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/5-Pro-utvorennya-mobilnoyi-brygady-sotsialno-psyhologichnoyi-dopomogy-osobam-yaki-postrazhdaly-vid-domashnogo-nasylstva_page-0002.jpg)