Можливості для наявного бізнесу та відкриття нового

Мрієш відкрити свою справу, але не знаєш як?

Ти вже виробляєш продукт, але думаєш, що бізнес це складно?

Ми тобі допоможемо!
Що потрібно зробити,

 1. Це повірити в себе і прийняти рішення:
 2. Вибрати нішу, в якій сфері ти хочеш працювати
 3. Зробити аналіз і зрозуміти:
 •  чи вам регулярно приходять кошти 
 • чи ви хочете маштабуватися
 • чи хочете взяти у найм працівників
 • чи знайти партнерів або інвесторів

Якщо відповідь ТАК, вам більш менш регулярно приходять кошти, і ви хочете розширюватися, або взяти працівника чи знайти партнера або інвестора, тоді ви можете відкривати власну справу.


4. У вас є орієнтовний план надходжень та витрат

5. Ви вже відкриваєте бізнес та обираєте, що вам реєструвати: фізичну особу підприємця або юридичну особу.

Фізична особа – це одна людина, відповідає за все, тобто ви, як підприємець і ви вільно можете користуватися своїми коштами.

Юридична особа – це вже компанія чи організація, де ви є власник, ви можете передавати у спадок або продати свій бізнес, але кошти знаходяться на рахунку компанії і просто так їх вилучити ви не можете.

6. Вам неохідно обрати одну з 4 груп для єдиного податку:

 • 1 група – якщо ви один і продаєте свої товари чи послуги (Єдиний податок складає 248,10 грн/міс, ЄСВ “за себе” – 1474 грн/міс). Потрібен рахунок підприємця, не маєте права наймати людей. Ваш дохід – 1085500 грн/рік.
 • 2 група – до 10 найманих осіб, надання послуг. Дохід – 5421000 грн/рік (Єдиний податок 1300 грн/міс, ЄСВ “за себе” – 1474 грн/міс)
 • 3 група – працівники без обмежень, будь які види діяльності (крім алкоголю і цигарок). Дохід 7585500 грн/рік (Єдиний податок – 3 або 5% від доходу, ЄСВ “за себе” – 1474 грн/міс).
 • 4 група – сільське господарство

Кожна група (крім 1) повинні використовувати РРО – фіскальний чек та вести кадрову документацію на працівників, бухгалтерський облік.


7. Реєстрація ФОП через Приват 24, вам потрібен лише паспорт, код та ваш електронний підпис. Реєстрація онлайн безкоштовна протягом 24 години.

Ви можете отримати ГРАНТ від уряду “Єробота”. На свою справу – це безповоротний грант від 50 до 250 тис. грн на запуск або розвиток власної справи (пошиття одягу, сервіс, ремонт, пекарня тощо). Головна умова отримання коштів – створення щонайменше 1 робочого місця та сплата податків. Документи можна подати через Дію та подати бізнес план.

Переходь за посиланням:

https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Підприємцем може стати кожен!

СТРАХИ

А чи вийде в мене? Я не вмію продавати, не знаюся на бухгалтерії, не вмію створювати сайти, не впевнений, що мій продукт потрібен!

 1. Кожен продукт – має свого покупця.
 2. Якщо ти працюєш на 1 групі, робити звіти не потрібно лише вести книгу обліку доходів підприємця, на інших групах можна найняти бухгалтера або самому навчитися робити звіти.
 3. Перед відкриттям ФОП необхідно протестити вашу бізнес ідею.
 4. Кожному навику можна навчитися
 5. Головне вірити в себе та брати на себе відповідальність

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com