SmidynHUB

Молодіжний центр “Smidyn Hub” – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молоді за принципами доступності та спільної відповідальності. Цей простір є одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює форматі хабу.

Молодіжний центр розташований у центрі громади – у Смідині в приміщенні Центру культури, дозвілля, спорту та туризму ( 2 поверх).

Молодіжний центр у Смідинській громаді наповнений життям. Тут постійно проводяться різноманітні заходи для молоді, навчання, тренінги, воркшопи, майстер-класи, вечори відпочинку, перегляди кіно- та мультфільмів, місце де можна пограти в настільні та інтелектуальні ігри та просто змістовно провести дозвілля.

В МЦ “Smidyn Hub” можна організувати і провести дитяче свято.

Якщо ви шукаєте місце у Смідині де провести своє дозвілля з користю та поспілкуватися з цікавими людьми – це є в Молодіжному центрі “Smidyn Hub” . Відвідуючи наші заходи ви можете знайти нових друзів, колег, однодумців.

Молодіжний центр – це саме те місце, де поєднано сприятливі умови та можливості. Наш центр є своєрідним творчим простором де молодь може навчатися, де співпрацюють та реалізовують свої проекти активні люди. Це місце для творчості та розвитку!

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com