Молодіжний центр “Smidyn Hub” – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молоді за принципами доступності та спільної відповідальності. Цей простір є одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює форматі хабу.
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1581523528120.jpg)
Молодіжний центр розташований у центрі громади – у Смідині в приміщенні Центру культури, дозвілля, спорту та туризму ( 2 поверх).
Молодіжний центр у Смідинській громаді наповнений життям. Тут постійно проводяться різноманітні заходи для молоді, навчання, тренінги, воркшопи, майстер-класи, вечори відпочинку, перегляди кіно- та мультфільмів, місце де можна пограти в настільні та інтелектуальні ігри та просто змістовно провести дозвілля.
В МЦ “Smidyn Hub” можна організувати і провести дитяче свято.
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_2784.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/images-1.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1581523538197.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4807.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4903.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_5116.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_5164.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_0862-scaled.jpg)
![](http://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_0869-scaled.jpg)
Якщо ви шукаєте місце у Смідині де провести своє дозвілля з користю та поспілкуватися з цікавими людьми – це є в Молодіжному центрі “Smidyn Hub” . Відвідуючи наші заходи ви можете знайти нових друзів, колег, однодумців.
Молодіжний центр – це саме те місце, де поєднано сприятливі умови та можливості. Наш центр є своєрідним творчим простором де молодь може навчатися, де співпрацюють та реалізовують свої проекти активні люди. Це місце для творчості та розвитку!