Героя Смідинської громади нагороджено посмертно за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» – III ступеня
19 Січня, 2023 | Новини![](https://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326258414_3291621281087041_3901968217109190451_n.jpg)
У Смідинській сільській раді відбулося нагородження сім’ї загиблого сержанта Малюти Миколи Васильовича!
![](https://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326368765_672410388009825_2955052384531243476_n.jpg)
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сім’ю загиблого нагороджено орденом «За мужність» – III ступеня
![](https://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326319272_857109728847859_4430062473103714625_n.jpg)
Вічна слава та низький уклін нашому Герою, який віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших громадян.