Ми отримали футбольну форму та інше спортивне спорядження від ДЮФК “Атлетик” Одеса
13 Липня, 2023 | Новини![](https://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/Znimok-ekrana-2023-07-21-131420.png)
Памʼятаєте майже місяць тому наші діти мали можливість долучитись до пілотного проєкту Української асоціації футболу (УАФ) у рамках Програми розвитку талантів ФІФА.
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/26bd.png)
А вже сьогодні ми отримали футбольну форму та інше спортивне спорядження від ДЮФК “Атлетик” Одеса – щира вам подяка від Смідинська громада
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
А ще ми дякуємо Роман Лис за вашу віру в розвиток футболу у всіх куточках Ковельського району та за знайомство із Валерий Золотухин, який сприяє юним талантам
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Маленькими кроками до великих перемог !!!