ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ШАХРАЙСТВА!!! Останні випадки шахрайських схем на які повелися жителі нашого району:

2 Лютого, 2024 | Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !!!

Майже щоденно жителі району потрапляють у тенета шахраїв, втрачаючи значні суми коштів. Зловмисники в погоні за легкими грошима не зупиняються ні перед чим, а рівень їх цинізму нерідко перетинає усі допустимі межі. Найбільш розповсюдженими видами подібних злочинів, уже майже «класичними» схемами є ТОРГІВЛЯ В СОЦМЕРЕЖАХ (Інстаграм, ОЛХ, Фейсбук), шахрайства проти людей похилого віку, так і схеми, розраховані на потреби людей, обумовлені військовим часом. Необхідно окремо пам’ятати і про вимоги шахраїв надати їм ДАНІ КАРТОК, ПІН-коди та останні чотири цифри на картці (CVV-код), подібну інформацію НЕ МОЖНА повідомляти жодній службі чи підрозділу. Для того, щоб вберегти себе, необхідно не звертати увагу такі телефонні дзвінки, а у разі виникнення підозри – прийти до відділення банку, де отримували картку.

Зважаючи на це, ще раз нагадуємо про останні випадки, які сталися з жителями району, які повелись на ШАХРАЙСЬКІ СХЕМИ ШАХРАЇВ:

05.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від жителя с. Видраниця Ковельського району, про те, що 05.01.2024 заявник під час перегляду соцмережі «Фейсбук» прочитав оголошення щодо оформлення допомоги під час військового стану в розмірі 6500грн. (ВКАЗАНА ДОПОМОГА НЕ Є ДІЙСНА). В подальшому заявник на прохання осіб, які розмістили оголошення, ввів ПІН-код банківської картки та інші реквізити, які просили ШАХРАЇ. Після чого з його картки в нічний період часу, були списані кошти в сумі 19000 грн. Відбулися ШАХРАЙСЬКІ ДІЇ і необачний власник банківської карти жодної допомоги не отримав, і своїх коштів позбувся.

05.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшла заява від жителя с. Самари, Ковельського району, про те, що 04.01.2024 року на його мобільний телефон в месенджер вайбер, почали надходити сповіщення з невідомими йому ПІН-кодами від “Ощадбанку”, про підтвердження списань коштів з його баківського рахунку, а саме з його банківської картки. Після чого грошові кошти в сумі 9500 гривень автоматично перерахувались на банківську картку ШАХРАЯ.

06.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшла заява від жителя сел. Ратне, Ковельського району, про те, що 06.01.2024 невідома особа ШАХРАЙСЬКИМ ШЛЯХОМ, під приводом продажу Мобільного телефону, через соцмережу «Інстаграм» заволоділа грошима в сумі 9600 грн., які заявник самостійно перерахував зі своєї банківської картки на банківський рахунок невідомої особи. В результаті чого ніякого телефону не отримав. 

08.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшла заява від жителя с. Гута, Ковельського району, про те, що 05.01.2024 невідома особа – ШАХРАЙ, з мобільних телефонів +380689784023, +380973608407, +380685272072) зателефонувала на мобільний телефон заявника та представившись працівником служби безпеки ПАТ КБ «Приватбанк», шахрайським шляхом під приводом несанкціонованих дій з банківською карткою потерпілого заволоділа грошима в сумі 28000 грн., які останній самостійно перерахував із власної банківської картки на банківську картку невідомої особи – ШАХРАЯ.

08.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшла заява від жителя сел. Заболоття, Ковельського району, проте, що він в соціальній мережі Інстагам натрапив на повідомлення про продажу скутерів. Всі відео і фото додаткові, які потерпілий просив, продавець надавав, на всі питання відповідав. Домовились про повну передоплату і безкоштовну доставку техніки. (НЕ ОПЛАЧУЙТЕ НА ПЕРЕД ТОВАР! ЦЕ НАЙПРОСТІШИЙ СПОСІБ ПРОВЕДЕННЯ ШАХРАЙСЬКИХ ДІЙ). Товар до його отримання потерпілий повністю оплатив та залишився без грошей в сумі 11000 грн. та скутера так і не отримав. 

10.01.2024 до відділення поліції № 2 ( сел. Ратне ) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області надійшла заява від жителя с. Щедрогір, Ковельського району, про те, що невідома особа – ШАХРАЙ, з мобільного телефону +380567369129, зателефонувалана мобільний телефон заявника та представившись працівником ПАТ КБ «Приватбанк», шахрайським шляхом отримала доступ до даних банківської картки заявника. Після чого з банківської картки потерпілого були списані грошові кошти в сумі 5235 грн. на банківську картку невідомої особи-ШАХРАЯ.

ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ШАХРАЙСТВА!!!

Новини
ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ШАХРАЙСТВА!!! Останні випадки шахрайських схем на які повелися жителі нашого району:

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com