Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

19 Квітня, 2024 | Новини

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Смідинської сільської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель в с. Лісняки Ковельського району Волинської області на земельній ділянці орієнтовною площею 1,5 га». Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до: Смідинської сільськи рада Волинської області

Адреса: 44453, Волинська обл., Ковельський р-н., с. Смідин, вул. Грушевського, 9.

Відповідальна особа: Тарасіч Наталія Василівна – головний спеціаліст відділу з питань земельних та лісових ресурсів, кадастру та екологічної безпеки, архітектури та містобудування.

Контактні дані: 44453, Волинська обл., Ковельський р-н., с. Смідин, вул. Грушевського, 9,

електронна адреса: rada@smidynotg.gov.ua, тел. 0685604927.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 10 днів з дня її оприлюднення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.

Новини
Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com