Реінтеграція ветеранів до цивільного життя: опитування
13 Жовтня, 2023 | Новини![](https://smidynotg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/9a31b020f33686dc8978192633163261_XL.jpg)
З метою виявлення потреб, проблем і ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни жителі району можуть взяти участь в опитуванні Українського ветеранського фонду.
Посилання на форму опитування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewtYsn3KJLFyI0YkC0BD6aBFRCiR Gf9V3pVRrX53yTpwHxDg/viewform
Слід зауважити, що опитування є абсолютно анонімним. Ваша участь у цьому процесі надважлива для підтримки ветеранів і сприяння їхній повноцінній реінтеграції до цивільного життя.