Центр культури, дозвілля, спорту та туризму

Місцезнаходження: с. Смідин, вул. вул. Незалежності, 25 Електронна адреса: centr.kulture@gmail.com фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/smidyn.culture/

Центр культури, дозвілля, спорту та туризму Смідинської сільської ради є неприбутковим комунальним закладом культури, діяльність якого спрямована на формування нового культурного-мистецького середовища та створення умов для масового, сімейного та індивідуального розвитку творчих здібностей, спілкування, відпочинку, розваг, відновлення духовних і фізичних сил на основі вивчення культурних запитів та інтересів різних категорій населення.

Центр культури, дозвілля, спорту та туризму утворився шляхом перейменування Будинку культури села Смідин на Центр культури, дозвілля, спорту та туризму Смідинської сільської ради та приєднанням до останнього клубних закладів,бібліотек. До Центру приєднуються та йому підпорядковуються:

Будинок культури села Рудня;

Клуб села Лісняки;

Бібліотека села Рудня;

Бібліотека Села Смідин.

Молодіжний центр «SMIDYN HUB»

ЗНАЙОМТЕСЬ КОЛЕКТИВ ЦКДСтТ
Директор– Рябушко Катерина Петрівна+380969044614
Художній керівник – Піцик Світлана Володимирівна+380680594292
Художній керівник народного аматорського ансамблю “Молодичка” – Петрук Оксана Василівна+380966695255

Бухгалтер – Панасюк Наталія Іванівна+380980631109

Метою діяльності Центру культури, дозвілля, спорту та туризму є задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, забезпечення умов для самодіяльної творчої ініціативи, духовного розвитку і організації дозвілля населення.

Контакти

вул. Грушевського, 9 с. Смідин, Старовижівський р-н, Волинська обл., 44453

+380 68 382 1743

smidynska@gmail.com